Вівторок, 05 липня 2016 17:04

Результати роботи відділу ДАБК Уманської міської ради за червень 2016 рік.

Протягом вказаного періоду Відділом проведено 20 перевірок дотримання вимог законодавства в сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил, за результатами яких складено 22 протоколи про адміністративні правопорушення та правопорушення в сфері містобудівної діяльності. Винесено 20 постанов про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 186 651 грн., що сплачені добровільно.

Крім того, реєстратором Відділу проведено реєстрацію 60 дозвільних документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт.

Працівниками Відділу розглянуто 40 звернень громадян, в тому числі із вжиттям заходів реагування.