Понеділок, 17 жовтня 2016 15:57

Уманські тенісисти вкотре підтвердили звання найкращих

sport2 500x334З 11 по 15 жовтня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва проходив чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодші.

У змаганнях взяли участь 64 юнаки та 64 дівчини з 18 областей України.

Команду Черкаської області представляли вихованці Уманського тенісного клубу «Тайфун», а саме: Степан Мул, Кіріл Юрченко, Нікіта Юрченко (учні школи №11), Володимир Сальніков, Софія Павлик, Аліна Хливнюк, Вікторія Романова (учні школи №14), Софія Рудь (учениця школи №9), Уляна Очеретяна (учениця НВК №10-медична гімназія), Тимур Мельниченко (НВК №7- колегіум), Олександр Підлипняк (учень школи №8), Вікторія Сушкета (учениця Іванівської школи), Дмитро Галай (учень школи №5 м. Монастирище).

Підготовку команди здійснювали тренери ТК «Тайфун» - Іван Чорнобаб, Юрій Голубєв, Володимир Ткаченко, Сергій Панченко, Володимир Сушкета, Діана Колінчак, Володимир Чорнобаб.

sport1 500x334

У командних змаганнях наші хлопці Степан Мул, Кіріл Юрченко та Дмитро Галай здобули бронзову нагороду.

Кіріл Юрченко став чемпіоном України у парних змаганнях.

Вітаємо спортсменів та тренерів.