Наприкінці жовтня на стадіоні «Уманьферммаш» відбувся чемпіонат міста Умані з легкої атлетики, у якому взяли участь спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманського національного університету садівництва, гуманітарно-педагогічного, медичного, агротехнічного коледжів, дитячо-юнацької спортивної школи. Всього 126 учасників.
Спортсмени змагались в усіх видах легкої атлетики.
Чемпіонами та призерами осіннього чемпіонату міста стали:
Біг 100 м
Дівчата:
1 місце – Катерина Бурлака (УДПУ)
2 місце – Марина Кривуша (УДПУ)
3 місце – Аня Мельник (ДЮСШ)
Юнаки:
1 місце – Максим Музиченко (агроколедж)
2 місце – Максим Боднюк (УДПУ)
3 місце – Ростислав Пристінський (педколедж)
Біг 200 м
Дівчата:
1 місце – Катерина Бурлака (УДПУ)
2 місце – Марина Кривуша (УДПУ)
3 місце – Аня Мельник (ДЮСШ)
Юнаки:
1 місце – Максим Музиченко (агроколедж)
2 місце – Артем Затуливітер (УДПУ)
3 місце – Олександр Аркуша (педколедж)
Біг 400 м
Дівчата:
1 місце – Аліса Поліщук (ДЮСШ)
2 місце – Ліля Рак (педколедж)
3 місце – Юлія Жовта (педколедж)
Юнаки:
1 місце – Віктор Корольчук (УНУС)
2 місце – Денис Нежур (УНУС)
3 місце – Максим Мельниченко (медколедж)
Біг 800 м
Дівчата:
1 місце – Наталія Стороженко (ДЮСШ)
2 місце – Аліса Поліщук (ДЮСШ)
3 місце – Ілона Заіка (УДПУ)
Юнаки:
1 місце – Сергій Затуливітер (УДПУ)
2 місце – Микита Кошевой (УДПУ)
3 місце – Василь Медушевський (УДПУ)
Біг 1500 м
Дівчата:
1 місце – Наталія Стороженко (ДЮСШ)
2 місце – Ілона Заіка (УДПУ)
3 місце – Катерина Богуш (УДПУ)
Юнаки:
1 місце – Антон Діденко (УНУС)
2 місце – Володимир Бака (УНУС)
3 місце – Сергій Затуливітер (УДПУ)
Стрибки у довжину з розбігу
Дівчата:
1 місце – Людмила Ткаченко (УДПУ)
2 місце – Оксана Швець (медколедж)
3 місце – Аня Мельник (ДЮСШ)
Юнаки:
1 місце – Олег Куцюруба (педколедж)
2 місце – Іван Гережа (педколедж)
3 місце – Артем Затуливітер (УДПУ)
Естафета 4х100 м
Дівчата: Команда УДПУ імені Павла Тичини;
Юнаки: Команда медичного коледжу;
Штовхання ядра
Дівчата:
1 місце – Анастасія Лисак (педколедж)
2 місце – Іванна Ненич (УДПУ)
3 місце – Людмила Грабовська (УНУС)
Юнаки:
1 місце – Андрій Мартинюк (УНУС)
2 місце – Віталій Алілуйко
3 місце – Сергій Цап (УНУС)
Метання спису
Юнаки:
1 місце – Єгор Тихомиров
2 місце – Максим Колісник (педколедж)
3 місце – Олег Коновал (педколедж)
Метання молоту
Дівчата:
1 місце – Лідія Провозіна (УДПУ)
2 місце – Аня Коврик (ДЮСШ)
3 місце – Яна Петренко (УНУС)
Юнаки:
1 місце – Андрій Мартинюк (УНУС)
2 місце – Роман Поліщук (ДЮСШ)
3 місце – Олександр Галицький (ДЮСШ)
Метання диску
Дівчата:
1 місце – Іванна Ненич (УДПУ)
Юнаки:
1 місце – Андрій Мартинюк (УНУС)
2 місце – Сергій Цап (УНУС)
3 місце – Роман Діденко (агроколедж)