Понеділок, 07 листопада 2016 10:42

Працівників соціальної сфери міста привітали з професійним святом

Традиційно у першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери України.

Соціальна галузь м. Умані визнана однією з найкращих в України. У полі зору працівників соціальної сфери міста нині 53 тис. працездатних уманчан, 24 тис. пенсіонерів та громадян пільгових категорій, понад 1 тис. безробітних. Кожна друга уманська родина, а це 25 тис. осіб, – отримують нині соціальні допомоги та субсидії.

Про важливість роботи соціальних працівників в умовах складної соціально-економічної ситуації наголосив у вітальній промові міський голова Олександр Цебрій.

– Сьогодні працівники соціальної сфери з притаманним їм професіоналізмом простягнули руку допомоги вимушеним переселенцям, опікуються військовослужбовцями, учасникам антитерористичної операції. Особливою увагою оточують членів сімей загиблих в АТО уманчан, – зазначив міський голова.

Кращим працівникам галузі було вручено Почесні грамоти Черкаської облдержадміністрації, Черкаської обласної ради, Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради, Подяки Уманського міського голови.

В урочистій обстановці відбулася традиційна посвята молодих спеціалістів в ряди працівників соціальної сфери.

Цього дня винуватців свята привітали доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи УДПУ ім. Павла Тичини Галина Бондаренко, голова міського фонду соціальної допомоги ім. О.М.Колонтай Світлана Онищук, голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Чорна, голова міської ради ветеранів Олександр Безсмертний, учасник антитерористичної операції, інвалід війни Віталій Владика.

По завершенні урочистостей на присутніх чекав невеликий святковий концерт.