П'ятниця, 18 листопада 2016 21:10

День студента

17 листопада, у виконкомі міської ради, відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня студента. З щирими вітальними словами до лідерів студентського самоврядування звернулись: міський голова Олександр Цебрій, заступник міського голови Жанна Лозінська, начальник відділу у спрвах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко, депутат міської ради Валентин Поліщук, учасник АТО Артур Васалатій.

Міський голова подякував студентству за активну громадську позицію, патріотизм, участь у загальноміських заходах та вручив подяки, грамоти, цінні подарунки.
Грамотою управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА нагороджені:
1. Букань Олександр Ігорович студент Уманського медичного
коледжу
2. Кравченко Микола Миколайович студент Уманського державного педагогічного університету імені
3. Медведчук Анна Ігорівна студентка Уманського обласного
музичного училища
ім.П.Д. Демуцького
4. Сапельнікова Юлія Сергіївна студентка Уманського національного
університету садівництва
5. Стецько Мирослава Василівна студентка Уманського державного педагогічного університету імені
Павла Тичини
6. Уманчик Вікторія Вікторівна студентка Уманського національний університет садівництва