Четвер, 24 листопада 2016 09:44

Оголошення від Центру надання адміністративних послуг

До 01.01.2017 неприбуткові організації мають привести установчі документи до вимог статті 133 Податкового кодексу України. Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до установчих документів, пов’язаних із приведенням у відповідність до законодавства у визначений строк.

Реєстрація громадських формувань в межах Черкаської області здійснюється Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області. Для надання консультацій працює гаряча телефонна лінія за номером 54-08-29, часи прийому з 9.00 до 18.00 без перерви на обід.

Прийом та видача документів може здійснюватись також через центри надання адміністративних послуг та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.