Середа, 07 грудня 2016 09:37

Засідання постійних комісій

06 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проекти рішеннь «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року № 2-3/7 «Про міський  бюджет на 2016 рік» та «Про внесення змін в Програму профілактики злочинності та боротьби з наркоманією в м. Умань на 2016 – 2020 роки».

В  роботі комісії взяли участь начальник фінансового управління Петриченко А.В., заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю., начальник  відділу доходів фінансового управління Опенько В.А., начальник відділу капітального будівництва Загородній В.Б. та начальник режимно-секретного сектору Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Акімова О.В.