П'ятниця, 20 січня 2017 12:33

Цьогоріч 22 січня Україна відзначає 98-у річницю Акта Злуки Української Народної республіки й Західноукраїнської Народної республіки – День Соборності України.

Напередодні Дня Соборності України представники уманської громади вшанували пам'ять уманчан, які загинули в зоні антитерористичної операції, захищаючи незалежність і соборність України.

Участь у покладанні взяли міський голова Олександр Цебрій, учасник АТО Артур Васалатій, ветеран Другої світової війни Віталій Артеменюк, студент військової кафедри УНУС Олексій Геращенко та голова громадської ради Людмила Фоменко. Разом вони віддали шану загиблим захисникам, поклавши квіти до їхніх могил.

«Саме зараз, захищаючи від агресора свою країну, ми виборюємо єдину соборну Україну. Найдорожчу ціну платить наш народ за те, щоб жити в суверенній і соборній державі. Вічна пам’ять нашим героям-воїнам, полеглим за свободу і єдність нашої країни», - сказав міський голова Олександр Цебрій.