Понеділок, 23 січня 2017 14:10

20-21 січня у залі боксу Уманської ДЮСШ відбувся відкритий турнір міста Умані з боксу.

Вік учасників змагань був різний, тому і змагання вийшли напрочуд цікавими. У турнірі взяли участь понад  150  боксерів з Кропивницького, Черкас (дві команди), Ватутіного, Звенигородки, Тального, Жашкова, Христинівки, Уманського району, Пісківки (Київська область).

Місто Умань була представлена на цьому турнірі трьома командами боксерський клуб  «Вега», боксерський клуб  «Ринг» та Уманська ДЮСШ.

За підсумками дводенних боїв переможцями у різних вагових та вікових категоріях  стали уманські боксери:

Фернос Владислав, Петренко Владислав, Ліщинський Данило, Белан Микола, Столярчук Артем, Сич Олександр, Фащевський Максим, Тимощенко Павло, Чаплюк Андрій, Корнєєв Ігор, Чорний Данило, Романов Павло, Косар Владислав, Лукашенко Олександр, Шевчук Едуард, Корчагін Дмитро, Кондратюк Михайло, Язаджи Степан, Колісніченко Дмитро, Коломієць Денис, Возний Олексій, Карасевич Олександр, Мельник Олександр, Потапенко Ігор, Роговий Олександр, Іванчук Роман, Івасюк Валентин, Шиманський Ростислав, Дзюбейло Максим, Скарбовський Богдан, Євсеєв Євгеній, Башинський Олексій, Швець Сергій, Колісніченко Максим, Крисюк Віктор, Величко Кирило, Маргарян Артур, Дзюбейло Костя, Кізлик Михайло, Ткачук Олександра.