Середа, 15 лютого 2017 16:56

Відбулось засідання постійної комісії

15 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту на якому розглянули проекти рішеннь " Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року  № 6.14-22/7" та "Про затвердження Положення про відділ культури Уманської міської ради у новій редакції", а також питання перейменування кінотеатру «Комсомолець» та перенесення пам'ятного знаку колишнього музею «Ленінскої Іскри».

На засіданні були присутні в.о. начальника відділу взаємодії з депутатами Т. Омельчук, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту О. Ремез, начальник відділу культури Т. Гейко та головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та кадастру.