Четвер, 23 лютого 2017 15:59

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

На черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради, яке відбулося 23 лютого, було розглянуто 31 питання:

-    Про роботу відділу державного архітектурно-будівельного контролю м.Умань за 2016 рік.

-    Про стан організації харчування у дошкільних навчальних закладах міста.

-    Про призначення міської стипендії перспективним спортсменам.

-    Про проведення відкритого архітектурного конкурсу.

-    Про склад архітектурно-будівельної комісії в новій редакції.

-    Про переведення садових будинків у жилі будинки.

-    Про затвердження Статуту Уманського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в новій редакції.

-    Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу № 18 м.Умань у новій редакції.

-    Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу № 23 м.Умань у новій редакції.

-    Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу № 28 м.Умань у новій редакції.

-    Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу № 33 м.Умань у новій редакції.

-    Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу № 34 м.Умань у новій редакції.

-    Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ» в новій редакції.

-    Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих нежитлових приміщень міської комунальної власності.

-    Про розгляд заяв громадян з питань квартирного обліку.

-    Про внесення змін у склад Комісії та положення про Комісію з питань організації сезонної дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою міста Умань.

-    Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06 лютого 2017 року № 46 «Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів».

-    Про порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

-    Про відзначення Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації.

-    Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.

-    Про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

-    Про міжвідомчу робочу групу з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівні оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

-    Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.

та  інші питання.