Четвер, 02 березня 2017 09:08

Координаційна рада з національно-патріотичного виховання

27 лютого відбулося перше засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Заступник міського голови Жанна Лозінська ознайомила всіх присутніх із складом та положенням про координаційну раду. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко розповіла про проект плану заходів щодо національно-патріотичного виховання в місті Умань. Софія Чорномаз представник Всеукраїнського проекту Потяг Єднання України «Труханівська Січ», проінформувала всіх присутніх про даний захід, адже в цьому році учасники проекту, а їх близько 250 чоловік, відвідають наше місто 14 березня.

Пропозиції щодо плану заходів з питань національно-патріотичного виховання приймаються відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради до 10 березня.