П'ятниця, 03 березня 2017 16:56

За кошти міського бюджету буде придбано флюорограф для КП «Уманська міська лікарня»

03 березня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась позачергова сесія Уманської міської ради VII скликання.

На порядку денному було одне питання: «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 р. №3-22/7 «Про міський бюджет на 2017 рік».

Депутати спрямували кошти на вирішення низки нагальних проблем міста. Зокрема міські обранці одноголосно ухвалили питання щодо виділення  1 750 000 грн. на придбання нового флюорографа в КП «Уманська міська лікарня».

«Медичні працівники вже давно скаржились на флюорограф, який вже 4 роки як використав свій ресурс. Тому ми прийняли рішення про виділення коштів вкрай необхідного діагностичного приладу. Адже одним із пріоритетних напрямків роботи в 2017 році є охорона здоров’я за принципом «доступна і якісна медична допомога», - зазначив міський голова Олександр Цебрій.