Понеділок, 06 березня 2017 16:31

Змагання з волейболу серед працівників навчальних закладів освіти

04 березня в актовій залі НВК «Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання» проведено зональні змагання з волейболу серед працівників навчальних  закладів освіти міста Умань, Уманського, Маньківського  та Тальнівського районів.

В урочистому відкритті зональних змагань взяли участь заступник міського голови Лозінська Ж.П., начальник відділу молоді і спорту  Ремез О.Г., начальник районного відділу освіти Уманської  райдержадміністрації Бондар Б.Б., голови міських і районних організацій Профспілки – Кузьменко Л.А., Петриченко А.Ф., Шпеник К.В., Нестругіна Л.М.

Учасники змагань  завзято виборювали перемогу в загальнокомандній першості.

Перше місце завоювала команда Уманського району, друге місце команда міста Умані.

Обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України постійно приділяє значну увагу спортивно-масовій роботі та фізичному зміцненню  здоров'я  працівників освітньої галузі області.