Понеділок, 06 березня 2017 17:04

Успіхи наших стипендіатів

Відповідно до рішення Уманської міської ради у 2017 році кращим спортсменам Жмуденку Ярославу Віталійовичу та Овсяннікову Євгенію Анатолійовичу виплачується міська стипендія.

У місті Київ закінчився чемпіонат України з настільного тенісу у якому взяли участь провідні спортсмени з усіх регіонів України.   Ярослав Жмуденко здобув срібну та бронзову нагороди у різних видах програми.  Особиста першість буде розіграна  у травні місяці.

Вітаємо Ярослава та бажаємо подальших успіхів.

Днями в Азербайджані стартує один з найбільш престижних міжнародних боксерських турнірів - «Великий Шовковий шлях», участь в якому візьмуть  боксери збірної України.

Приємно, що  наш земляк Овсянніков Євгеній візьме участь у цих змаганнях у складі національної збірної України.  Цей турнір дав дорогу у великий бокс багатьом зіркам Українського та світового боксу.

Сподіваємось, що і для Євгенія цей турнір стане  кроком до великих перемог.