Середа, 22 березня 2017 14:35

Засідання постійних комісій

22 березня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули проекти рішень «Про внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Косинки Григорія та Челюскінців», «Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 20.07.2016 №2.4 – 14/7 «Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 21.08.2015 року № 4-73/6 «Про утворення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Уманській міській раді», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою», «Про розгляд звернень громадян з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою», «Про розгляд звернень громадян, установ та затвердження документації  із землеустрою, надання земельних ділянок» та «Про розгляд звернення громадян з питань затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у власність та користування, а також перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб .

В  роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк,  начальник  відділу з питань земельних відносин Тарасюк Л.М.