Четвер, 23 березня 2017 16:38

Відбулось засідання виконавчого комітету

На черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради, яке відбулося 23 березня, були розглянуті такі питання:

-  Про створення сприятливих умов для розвитку якісної освіти.

-  Про перейменування вулиці в м.Умань.

- Про встановлення меморіальних дощок.

- Про погодження штатного РОЗПИСУ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ № 3».

-  Про погодження штатного розпису УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛО-КОМУНЕНЕРГО».

-  Про погодження штатного розпису  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

-  Про погодження штатного розпису  УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМУНАЛЬНИК».

- Про погодження штатного розпису  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКЕ  МІСЬКЕ АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО».

- Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ».

- Про погодження штатного розпису  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕРЦІАЛІЗОВАНИЙ МАГАЗИН № 2» «КНИГИ».

- Про погодження штатного розпису  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА МІСЬКА ДИРЕКЦІЯ КІНОВІДЕОМЕРЕЖІ».

- Про затвердження тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для мешканців гуртожитків ПАТ «Уманьферммаш».

- Про внесення змін до графіку руху автобусного маршруту загального користування «Залізничний вокзал – Дачі «Олександрівка».

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 12.01.2017 р. № 8 «Про затвердження графіків руху пільгових автобусів міськими автобусними маршрутами загального користування в м.Умань на 2017 рік».

- Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам та інші.

На завершення засідання міський голова Олександр Цебрій вручив Почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради Анатолію Тихомирову та Олександрі Удніковій за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди ювілею від дня народження.