Середа, 29 березня 2017 16:58

До уваги громадян міста!

Відділ державної реєстрації Уманської  міської ради, як орган державної  реєстрації, який здійснює  реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб у межах міста Умані повідомляє наступне.

Відповідно до Правил реєстрації місця проживання осіб в Україні, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016р. №207 батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

Тобто, норма Постанови чітко вимагає   реєструвати місце проживання малолітніх дітей.

До 04.04.2016р. реєстрація місця проживання малолітніх дітей здійснювалась під час оформлення першого паспорта громадянина України по досягненню 16 років шляхом проставляння в ньому штампа реєстрації місця проживання особи. Лише відомості про місце проживання, а не реєстрація місця проживання малолітніх дітей  фіксувались в будинкових книгах. Тому, якщо малолітні діти були зареєстровані з 04.04.2016р. відділом державної реєстрації Уманської міської ради, то як результат здійснення реєстрації вони отримали довідку  про реєстрацію місця проживання особи.

Наголошуємо, батьки або  інші законні представники, які не зареєстрували місце проживання своїх дітей відповідно до  вимог чинного законодавства повинні подати документи для здійснення реєстрації місця проживання своїх дітей. Лише після здійснення реєстрації місця проживання малолітніх дітей, відділом державної реєстрації  буде  надаватись інформація про реєстрацію місця проживання малолітніх дітей (довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи).

Документи для отримання такої довідки подаються в  Центрі надання адміністративних послуг за адресою: місто Умань, вулиця Горького 32/6 або
за телефоном: 3-08-66