П'ятниця, 07 квітня 2017 15:45

Відбулась 07 сесія VІІ скликання

07 квітня 2017 року під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 28 чергова сесія міської ради VІІ скликання, під час якої депутати ухвалили 44 рішення, з яких:

• внесено зміни до міського бюджету на 2017 рік;
  • затверджено цільову Програму «Призовна дільниця» на 2017-2019 роки;
  • затверджено Інвестиційну програму КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2017 р.;
  • внесено зміни до рішення Уманської міської ради від 23.12.2016 року №6.2-22/7 «Про затвердження Плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»
  • внесено зміни до міської програми соціальної допомоги „Турбота” на 2014-2020 роки.
  • встановлено додаткові міські стипендії перспективним спортсменам.

Також розглянуті звернення громадян з питань надання дозволів на розроблення документації з питань земельних відносин.

Ухвалені звернення депутатів міської ради до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Верховної Ради України щодо:

1. Збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції державного бюджету на 2017 рік.
  2. Негайного скасування абонентської плати за газ.
  3. Підготовки відповідної нормативної бази та роз’яснення принципів утворення госпітальних округів.

Міські обранці розглянули і кадрові питання, зокрема, заяву про звільнення з посади заступника міського голови Вікторії Бабич.

На сесії були присутні 30 депутатів міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.