Понеділок, 10 квітня 2017 15:47

Громадські слухання

Завершується громадське обговорення проекту детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Терещенків, провулками Ясним та Білецького». Замовник розроблення проекту містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – архітектор Лісаченко В.М.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 18 квітня 2017 року о 17:00 год. в сесійній залі Уманської міської ради.

Завершується громадське обговорення проекту детального плану території мікрорайону «Заводський» з метою розміщення житлової та громадської забудови. Замовник розроблення проекту містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – ПП «ДІПроект».

Громадські слухання з даного питання відбудуться 20 квітня 2017 року о 17:00 год. в сесійній залі Уманської міської ради.