Середа, 19 квітня 2017 11:25

Уманська дитячо – юнацька спортивна школа №1 – краща в області

13 квітня у прес – центрі Черкаської обласної державної адміністрації підвели підсумки роботи дитячо – юнацьких спортивних шкіл Черкаської області за 2016 рік.

За річними підсумками, перше місце у Черкаській області з 7 613 заліковими очками здобула Уманська дитячо – юнацька  спортивна школа №1 – директор Владислав  Грязнов.

Сертифікат Черкаської обласної державної адміністрації на отримання 50000 тисяч гривень для придбання комплектів ігрової форми та спортивного інвентарю отримала Уманська міська федерація футболу за перше місце в обласному огляді – конкурсі на кращу організацію роботи з розвитку футболу серед спортивних організацій міста, який отримав голова федерації футболу міста Умані Олександр Карнаушенко.

Здобуті результати – це спільна робота міської влади, депутатського корпусу, тренерів, спортсменів, директора, тих, хто технічно супроводжують і допомагають нашим спортсменам.

Дякуємо за підтримку усім небайдужим до спорту.