Четвер, 04 травня 2017 16:37

Уманська школа веслування здобула нові перемоги

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

В змаганнях взяли участь 494 спортсмени, 24 команди представляли 22 області України.

Ці змагання були досить представницькими: 4 заслужені майстри спорту, 32 майстри спорту України міжнародного класу, 159 майстрів спорту України, 162  КМС.

Приємно, що уманчани також достойно виступили на цих престижних гонках.

Юлія Юрійчук  здобула срібні   нагороди у заїзді байдарок – одиночок  на дистанції 1000 м. та 5000 м.  та стала бронзовим призером на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок – четвірок.

Срібні нагороди отримали Владислав Мегесь, Олександр Гарань, Богдан Жовтюк на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок – четвірок та бронзову нагороду у заїзді байдарок – четвірок на дистанції 500 м.

Команда Черкаської області посіла одинадцяте загальнокомандне місце серед 24 команд України.

Такий виступ є безперечним успіхом тренерів Володимира Іщенка, Олександра Рожанського, Владислава Грязнова а все разом - успіх уманської школи  веслування.