Четвер, 11 травня 2017 15:45

На черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради, яке відбулося 11 травня, було розглянуто 8 питань.

Зокрема, члени виконкому заслухали звіт про роботу Інспекції з благоустрою м.Умань.

Під час засідання виконавчий комітет надав згоду на передачу майна з балансу виконавчого комітету Уманської міської ради на баланс КЗ «Уманський міський ЦПМСД».

Також було  затверджено титульний список капітальних видатків у закладах та установах відділу освіти Уманської міської ради на 2017 рік у новій редакції.

Крім того, члени виконавчого комітету ухвалили рішення про призначення додаткових міських стипендій перспективним спортсменам та погодили надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам та інші.