Середа, 17 травня 2017 10:25

Золотий Олімп - 2017

16 травня 2017 року у міському Будинку культури відбулось традиційне свято талановитої учнівської молоді «Золотий Олімп».

184 учні одержали дипломи, грошові  винагороди міської ради за перемогу в обласних, всеукраїнських олімпіадах  з базових дисциплін , конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт Малої академії наук, всеукраїнських конкурсах, спортивних змаганнях.

Нагороди  юним олімпійцям вручила секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк.

У 2016/2017 навчальному році на винагороди учнів – переможців  рішенням виконкому Уманської міської ради виділено 82 250  гривень.

Начальник відділу освіти Оксана Мельник підвела підсумок роботи педагогічних колективів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів щодо розвитку творчих здібностей учнів у 2016/2017 навчальному році, відзначила творчу співпрацю між педагогами навчальних закладів  міста та науковцями Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва.

Серед гостей свята у залі були присутні  науковці вищої школи, ветерани педагогічної праці, учителі та батьки учнів.