Середа, 24 травня 2017 16:15

Відбулось засідання постійної комісії

24 травня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо - економічної політики на якому розглянули проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 р. № 2-22/7 «Про Програму економічного і соціального розвитку м.Умань на 2017 рік» та питання створення швидкої допомоги на базі приймального відділення Уманської міської лікарні, при співфінансуванні єврейської общини.

В роботі комісії взяли участь голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Омелянчук І.М., в.о. начальника відділу взаємодії з депутатами Омельчук Т.М., начальник відділу економічного розвитку Чантурія І.В., в.о. головного лікаря Уманської міської лікарні Лісаченко Л.М., головний лікар інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Токунов С.І. та представники єврейської общини