Вівторок, 06 червня 2017 12:52

Відбулась чергова сесія Уманської міської ради

02 червня 2017 року під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 31 чергова сесія міської ради VІІ скликання, під час якої депутати розглянули понад 40 питань, а саме:

• Про виконання показників Програми економічного і соціального розвиткум.Умань за 2016 рік.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 р. № 2-22/7 «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2017 рік».
  • Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 3-22/7 „Про міський бюджет на 2017 рік”.
  • Про внесення змін до рішень Уманської міської ради від 23.12.2016 р. № 6.6-22/7 та від 07.04.2017 р. № 2.3-28/7.
  • Про затвердження Положення про відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради.
  • Про план роботи Уманської міської радиVIІ скликання на IІ півріччя 2017 року.
  • Про затвердження міської Програми забезпечення медичної допомоги ветеранам війни на 2017-2020 р.р.
  • Про перейменування автогосподарства Уманського міського відділу охорони здоров`я.
  • Про затвердження Положення про відділ взаємодії з депутатами Уманської міської ради в новій редакції.
  • Про встановлення надбавки за вислугуроків.
  • Про дозвіл Чаплоуцькій В.Ф. на викуп та переоформлення у власність автомобіля ЗАЗ SENS.
  • Про затвердження  Положення про відділ житлово-комунального господарстваУманської міської ради в новій редакції.
  • Пропередачу об’єднанням співвласниківбагатоквартирних будинків витрат на капітальний ремонт пасажирських ліфтів.
  • Прозатвердження складу комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування, перейменування вулиць, провулків, площ, проспектів, парків, скверів та встановлення пам’ятних знаків в місті Умані в новій редакції..
  • Проперейменування вулиці в м. Умань.
  • Прозатвердження детального плану території мікрорайону «Заводський».
  • Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Потоцького, Батуринською, Героїв Крут та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України.
  • Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Терещенків, провулками Ясним та Білецького.
  • Про затвердження детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Комарницького та територією Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  • Про внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Косинки Григорія та Челюскінців.
  • Про внесення змін до рішенняУманської міської радивід 29.03.2016№.
  • Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 23.09.2016№ 3.45-17/7.
  • Про надання КП «ТК УМАНЬ» нежитлових приміщень на праві довгострокового безоплатного користування.
  • Про внесення змін до Порядку списання об'єктів міської комунальної власності.
  • Про надання виконавчому комітету Уманської міської ради нежитлових приміщень на праві довгострокового безоплатного користування.
  • Про забезпечення Уманською міською радою реалізації прав та виконання обов'язків співвласника у відносинах  з ОСББ.
  • ·Про надання УКП «КОМУНАЛЬНИК»нежитлових приміщень на правідовгострокового безоплатного користування,
  • ·та інші.

На сесії були присутні 33 депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.