Четвер, 08 червня 2017 17:01

В Умані нагородили переможців та призерів «Кубку Надій федерації футболу України-2017»

Закінчились змагання у Всеукраїнському футбольному турнірі «Кубку Надій федерації футболу України-2017» серед дівочих команд.

З задоволенням, уманчани спостерігали за грою та вболівали за улюблені команди, адже у нашому місті футбол найпопулярніший вид спорту.

Велика увага приділяється жіночому футболу, адже на це виділяються кошти з міського бюджету.

Вітали учасників змагань секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк та президент Всеукраїнської асоціації жіночого футболу Валерій Лунченко.

За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Рівненський  регіональний центр

2 місце – Миколаївський регіональний центр

3 місце - Харківський регіональний центр

Також у змагання взяли участь: Черкаський, Чернігівський та  Тернопільський регіональний центр.

По завершенні футбольних баталій відбулася офіційна церемонія нагородження  переможців  та призерів змагань.