Четвер, 15 червня 2017 16:00

Засідання постійних комісій

15 червня  відбулось  засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 3-22/7 „Про міський бюджет на 2017 рік” та «Про Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету міста Умань на 2017 рік.»

В роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк,   начальник фінансового управління Петриченко А.В.,  заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю., начальник  відділу доходів фінансового управління Опенько В.А., заступник начальника  відділу ЖКГ Загородній В.Б., представник  Уманської ОДПІ.