http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 16 червня 2017 14:05

В Умані проведено відкрите жеребкування з розподілу земельних ділянок учасникам АТО та пільговим категоріям населення.

Ваша оцінка
(1 Голос)

Питання надання земельних ділянок військовослужбовцям та іншим учасникам бойових дій, які беруть участь в антитерористичній операції і захищають територіальну цілісність України, та іншим пільговим категоріям населення – є вкрай важливим для м. Умань. 

02 червня 2017 року на сесії міської ради депутати затвердили детальний план території мікрорайону «Заводський» з метою розміщення житлової та громадської забудови та зарезервували 291 земельну ділянку для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд.

Це дало змогу 13 – 14 червня цього року в Умані вдруге провести відкрите жеребкування з розподілу земельних ділянок учасникам АТО та іншим пільговим категоріям населення, в якому взяло участь близько 120 мешканців міста.

«Ми розуміємо, що цих ділянок недостатньо. Проте, міська влада і надалі буде працювати для забезпечення соціальних гарантій наших захисників та інших пільгових категорій населення», - сказав Олександр Цебрій.

Довідково:  у 2016 році вперше проведена процедура жеребкування з розподілу земельних ділянок учасникам АТО. Цьому передувало прийняття 02 червня 2015 року Уманською міською радою рішення «Про внесення змін до детального плану території мікрорайону «Східний» з метою розміщення житлової та громадської забудови. А рішенням міської ради від 17 вересня 2015 року затверджені зміни до детального плану території та було резервовано 65 земельних ділянок для учасників АТО. В результаті 62 учасники АТО змогли отримати свої наділи.

Прочитано 872 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/