http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 19 червня 2017 16:32

Уманчани здобули перемоги на чемпіонаті України з веслування

Ваша оцінка
(0 голосів)

В місті Дніпро завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді у віковій категорії до 23 років.

В змаганнях взяли участь 24 команди, що представляли 22 області України.

До складу збірної команди Черкаської області увійшли уманчани: Богдан Щербак, Назар Щербак, Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фріюк, Владислав Карнаух, Микола Чаплоуцький,  Богдан Жовтюк.

Нагороди здобули:

Юлія Юрійчук -  здобула золоту  нагороду у заїзді байдарок – двійок   на дистанції 1000 м. Також Юлія стала срібним призером на дистанції 200 метрів у заїзді байдарок – четвірок та бронзовим призером у заїзді  байдарок – одиночок на  дистанції 1000 м.

Владислав Мегесь - здобув три срібні  нагороди  у заїзді байдарок – двійок  на дистанції 500 м, у заїзді байдарок – четвірок  на дистанції 1000 м та 500 м.

Олександр Гарань - здобув три срібні  нагороди  у заїзді байдарок – двійок  на дистанції 500 м, у заїзді байдарок – четвірок  на дистанції 1000 м та 500 м.

Богдан Жовтюк - здобув дві срібні  нагороди  у заїзді байдарок – четвірок  на дистанції 1000 м та 500 м.

Нагадаємо, що Владислав Мегесь та Юлія Юрійчук отримують стипендії перспективним спортсменам міста Умань.

Такий виступ є безперечним успіхом тренерів Володимира Іщенка, Олександра Рожанського, Тетяни  Івасенко та Владислава Грязнова, а все разом - успіх уманської школи  веслування.

Вітаємо переможців та їх тренерів.

Прочитано 291 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/