П'ятниця, 23 червня 2017 15:52

Засідання постійних комісій

23 червня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна та Садовою», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Східною, Демуцького, Прохожою та провулком Прохожим», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Великою фонтанною, Шевченка, Володимирською та Республіканською», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями  Гайдамацькою, Спінози та Незалежності», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями  Визволителів, Героїв Крут та провулком Коротким», Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Успенською та провулком Любові», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулком Садовим, вулицями  Пожарського Дмитра та Волонтерів», « Про затвердження Вимог до містобудівного розрахунку з техніко – економічними показниками запланованого об’єкта будівництва» та перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк,  начальник відділу  з питань комунальної власності та земельних відносин  Коломієць Н.В., завідувач сектору земельних відносин відділу  з питань комунальної власності та земельних відносин Вітьман А.М.,  начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В.,  заступник начальника управління архітектури та містобудування Л.І. Бондаренко.