http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 10 липня 2017 17:16

В Умані відбувся Всеукраїнський семінар «Професійна реабілітація та зайнятість осіб з інвалідністю, а також ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів»

Ваша оцінка
(0 голосів)

7-8 липня в місті Умань відбувся дводенний всеукраїнський семінар.

На пленарне засідання, яке проходило в актовій залі адміністративного будинку Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України за участю заступника міського голови Жанни Лозінської , голови постійної комісії Уманської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Ірини Омелянчук, директора Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ольги Хоменко, кандидата педагогічних наук,  доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Галини Бондаренко, представника  відділення соціально-медичної   реабілітації територіального центру соціального обслуговування  Деснянського району міста Києва Інни Сапало, фахівця із соціальної роботи Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» Олени Лось, завітали представники громадських організацій людей з інвалідністю з Києва, Харкова, Вінниці, Одеси, Миколаєва.

Умань - одне з перших міст України, яке за підтримки проекту Програми Розвитку ООН «Підтримка реформ соціального сектору в Україні» втілило в життя підхід «єдиного вікна» з надання  соціальних послуг населенню.

В місті є потужна  мережа соціальних закладів, які надають соціальні послуги дітям, молоді, сім’ям, інвалідам, пенсіонерам та іншим вразливим категоріям населення.

Пріоритетом соціальної політики міста Умань є не тільки збереження мережі соціальних установ, а їх подальший розвиток.

Представники з різних регіонів України виступали зі своїми  пропозиціями та проблемними питаннями у сфері реабілітації інвалідів з психічними розладами.

За ініціативи ВГОІ «Гармонія» спілка адвокатів «PRIVE» зробила приємний подарунок уманським дітям з вадами зору, подарувавши збірку «Золота Гора», надруковану шрифтом Брайля.

«Сподіваюсь, що позитивні напрацювання із розроблення пропозицій щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, в тому числі набутою внаслідок психічних розладів, будуть належно оцінені у вищих органах влади і враховані при розробці нових законопроектів», - сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.

Семінар безумовно залишив гарні враження,  кращі надбання та досвід по роботі з людьми з особливими потребами поширюватиметься по Україні, а підготовлені пропозиції вкотре привернуть увагу владних структур до створення умов для комфортного життя в соціумі особам з інвалідністю.

Прочитано 399 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/