Понеділок, 17 липня 2017 13:08

До уваги громадян! В місті Умань стартував набір в патрульну поліцію!

З 17 липня в Умані та Черкасах розпочався набір в патрульну поліцію. Заяви на участь у конкурсі приймаються на офіційному сайті патрульної поліції: https://patrol.police.gov.ua

ОСНОВНІ ВИМОГИ до майбутніх інспекторів:
-  громадянство України;
- вік від 20 до 35 років;
- повна загальна середня або вища освіта;
- наявність посвідчення водія категорії В;
- готовність до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.
Усього відкрито 170 вакансії інспектора патрульної поліції Управління патрульної поліції у місті Черкаси та Умань.
Конкурс складається із декількох етапів: подання заяви (http://80.91.161.100/) та необхідних документів, тестування, медичне обстеження, перевірка фізичної підготовки, співбесіда з поліцейською комісією.

ПРОПОЗИЦІЇ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ:

- Заробітна плата від 8 000 грн;
- Щорічна оплачувана відпустка тривалістю від 30 днів;
- Безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС;
- Компенсація 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї;
- Гарантована матеріальна допомога у разі ушкодження здоров’я під час несення служби;
- Можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням.

ОБОВ'ЯЗКИ ІНСПЕКТОРА ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ:

-  Патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку;
- Швидке та ефективне реагування на правопорушення;
- Виїзд на виклики громадян по лінії 102;.
- Забезпечення безпеки дорожнього руху;
- Надання невідкладної допомоги громадянам;
- Здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, а також протидія злочинності.
НЕОБХІДНІ ЯКОСТІ ТА НАВИЧКИ:
- Висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;
- Прагнення допомагати людям;
- Вільне володіння українською мовою;.
- Здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях;
- Дисциплінованість, організованість, відповідальність;
- Комунікабельність, ввічливість, стриманість;
- Вміння аргументовано висловлювати свою думку.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ (детальна інформація та зразки документів будуть надіслані в електронному листі після заповнення електронної заяви на участь у конкурсі):
- Заява про участь у конкурсі;
- Паспорт;
- Особова картка визначеного зразка;
- Автобіографія;
- 3 фотокартки 9х12 см (анфас);
- Декларація за попередній рік, визначена ЗУ «Про запобігання корупції»;
- Копія трудової книжки (за наявності);
- Копії документів про освіту;
- Копії військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов'язаних або військовослужбовців);
- Медична довідка про стан здоров'я (надається після проходження ВЛК).
Кращі з кращих після навчання та складання присяги стануть справжніми патрульними поліцейськими нашого міста.
Отримати детальну інформацію про конкурсний відбір до патрульної поліції можна за телефоном (044-390-65-00).