Вівторок, 18 липня 2017 11:19

Засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

18 липня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Івана Франка, Довженка, Новоуманською та Потоцького», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Богдана Хмельницького, Першотравневою та Південною» та  «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями І.Богуна, Чехова та провулками Чехова і Піщаним», а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк, завідувач сектору земельних відносин відділу  з питань комунальної власності та земельних відносин Вітьман А.М.