Четвер, 27 липня 2017 16:50

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 27 липня,  на якому було розглянуто 16 питань.

Зокрема, члени виконкому заслухали звіт про роботу громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону за І півріччя 2017 року.

На черговому засіданні було затверджено внесення змін до прогнозу міського бюджету на  2018-2019 роки.

Також під час засідання члени виконавчого комітету ухвалили титульний список об’єктів відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2017 році в новій редакції та надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

Крім того, погоджено змін до штатного розпису  КП «Телекомпанія Умань».

Члени виконавчого комітету затвердили Статути:  КП «Уманьводоканал» та  Автогосподарства відділу охорони здоров’я Уманської міської ради  в новій редакції.

Було ухвалено внесення змін до Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та затвердження її складу в новій редакції.

Розглянуто питання про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня та затверджено Положення про Уманську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

На засіданні розглянуто питання про нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

Крім того, члени виконкому затвердили надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам тощо.