П'ятниця, 28 липня 2017 12:45

Відбулось засідання постійної комісії

28 липня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили ряд проектів рішень: «Про розгляд звернень громадян з питань затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у власність», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою»,  «Про розгляд звернень з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання земельних ділянок в користування та у власність», «Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 16 жовтня 2015 року  № 2.10-77/6 «Про затвердження Правил  регулювання земельних відносин,  пов’язаних з наданням громадянам у користування або у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного  будівництва у м. Умань», «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які  надаються через Центр надання адміністративних послуг міської ради» а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л.М. Кирилюк, начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В. Коломієць, головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин О.П. Скакун, головний спеціаліст відділу ДАБК  Р.Д. Шпильовий.