П'ятниця, 11 серпня 2017 17:10

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 11 серпня,  на якому було розглянуто 15 питань.

На засіданні члени виконкому заслухали звіт про роботу Інспекції з благоустрою м.Умань за І півріччя 2017 року, виконання міського бюджету м.Умань за І півріччя 2017 року та внесли зміни до розпису міського бюджету на 2017 рік.

На засіданні розглянуто хід виконання урядової програми «Доступні ліки» та проведення диспансеризації юнаків та дівчат у 2017 році.

Також під час засідання було ухвалено проведення Дня міста.

На черговому засіданні затверджено титульний список на капітальні видатки у закладах та установах відділу освіти Уманської міської ради на 2017 рік у новій редакції.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Розглянуто питання про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.

На засіданні встановлено плату за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах на 2017-2018 навчальний рік.

Крім того, члени виконкому погодили надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам тощо.