П'ятниця, 18 серпня 2017 17:41

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

17 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули та обговорили проекти рішень «Про надання згоди щодо передачі на баланс ОСББ «Смерека» житлового будинку за адресою: вул. Європейська, 66 в м. Умань», , «Про надання згоди щодо передачі на баланс ОСББ «Фенікс» житлового будинку за адресою:        вул. Європейська, 68 в м. Умань», «Про передачу витрат на роботи (заходи) з озеленення Уманському комунальному підприємству  «Комунальник», «Про затвердження Порядку  реалізації  Програми підтримки  діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м. Умань на 2016 - 2018 роки», «Про внесення змін та доповнень до переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, які підлягають приватизації у 2017 році та умови їх продажу» а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб щодо відчуження комунального майна.

В роботі комісії взяли участь  начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В. Коломієць, начальник відділу взаємодії з депутатими Т.М. Омельчук., заступник начальника відділу житлово-комунального господарства В.Б. Загородній, депутати міської ради               Алексєєв С.Ю. та Яремчук С.П.