Середа, 30 серпня 2017 16:10

Серпнева конференція педагогічних працівників - 2017

Щорічно перед початком нового навчального року освітяни  міста збираються на велику педагогічну раду, щоб підвести  підсумки зробленого і визначити  завдання  загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Участь у серпневій конференції педагогічних працівників, яка відбулась 30 серпня 2017 року в Уманському професійному аграрному ліцеї, взяли заступник міського голови Жанна Лозінська,  керівники освітянських закладів,  голови профспілкових комітетів, керівники предметних методичних об'єднань, вчителі, керівники гуртків позашкільних закладів, вихователі – методисти, голови рад закладів, піклувальних рад, ветерани педагогічної праці, представники засобів масової інформації.

Учасники конференції  мали змогу оглянути   виставку  творчих робіт учнів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів.

На початку педагогічної ради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх хто загинув на Сході нашої країни.

З доповіддю «Про підсумки роботи 2016/2017 навчального року та завдання щодо розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2017/2018 навчальному році» виступила  начальник відділу освіти Оксана Мельник.

Після підведення підсумків педагогічним працівникам були вручені Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради та грошові винагороди за підготовку переможців олімпіад, Малої Академії наук, змагань, конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів.

«Освіта - це невід’ємна частина життя міста. Подальший розвиток Умані неможливий без процвітання освітньої галузі. Це чудово розуміє влада міста, тому завжди підтримує освітян. Наступного року одним із пріоритетів буде саме галузь освіти», - сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.