Четвер, 14 вересня 2017 15:27

Затверджено склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Уманської міської ради

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що відповідно до статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 25 Кримінально-виконавчого кодексу України, Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004р. № 429, прийнято рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 13.09.2017 № 332, яким затверджено склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Уманської міської ради (далі – спостережна комісія):

Кирилюк Людмила Миколаївна

-  секретар Уманської міської ради, голова комісії;

Сікорська Світлана Петрівна

- завідувач відділу моніторингу та оцінки якості соціальних послуг Центру соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської  міської ради, секретар комісії.

Члени спостережної комісії

Волошина Лідія Єгорівна

- голова Уманської міської громадської організації інвалідів "Довіра" (за згодою);

Кокоєва Людмила Гивівна

- директор обласного благодійного фонду "Черкащина – територія життя" (за згодою);

Малішевська Юлія Юріївна

- перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, депутат Уманської міської ради;

Рибак Людмила Антонівна

- член Центру роботи з жінками "Софія" (за згодою);

Слуцька Анна Володимирівна

- керівник Благодійного фонду "Воля" (за згодою);

Третяк Лілія Василівна

- керівник ГО "Уманська родина" (за згодою);

Чорна Світлана Олександрівна

- головний спеціаліст відділу освіти Уманської міської ради.

Секретар  Уманської міської ради                                      Л.М. Кирилюк