Понеділок, 25 вересня 2017 14:09

ПОЛІЦІЯ ОБЛАСТІ РОЗПОЧИНАЄ ДВА КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Головним управлінням Національної поліції в Черкаській областіостаннє в 2017 році, на початку жовтня буде оголошено два конкурси на заміщення вакантних посад поліцейських.

- 40 вакантних посад молодшого складу поліції секторів реагування патрульної поліції;

- 30 вакантних посад молодшого складу поліції ізоляторів тимчасового тримання.

Вимоги до кандидатів:

-                     громадянство України;

-                     вік від 18 років;

-                     вільне володіння українською мовою;

-                     повна загальна середня або вища освіта;

-                     відсутність офіцерського військового чи спеціального звання.

Детальніше про умови конкурсів можна дізнатись з 2 жовтня 2017 року на офіційному веб-сайті ГУНП в Черкаській області https://ch.npu.gov.ua або за телефонами: (067) 559-85-26, (067) 554-66-93, з 09.00 до 18.00 (в робочідні).

ІНФОРМАЦІЯ!

УВАГА майбутнім кандидатам на службу в поліцію! Існує інформація про випадки шахрайських дій відносно кандидатів на участь у конкурсах. З метою отримання неправомірної вигоди, кандидатам пропонується допомога в проходженні етапів конкурсу. Іноді такі шахраї представляються працівниками поліції або інших правоохоронних органів.

Нагадуємо, що участь в конкурсах на вакантні посади поліцейських є безкоштовною, після заповнення кандидатом онлайн-анкети на офіційному веб-сайті та надання відповідних копій документів особа вважається кандидатом на участь у конкурсі.

З метою уникнення корупційних ризиків всі етапи конкурсів проводяться комісіями з відповідною відео та аудіо фіксацію.

У разі порушення Ваших прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі, вимагання неправомірної вигоди, Ви можете звернутися за тел.: (050) 425-48-44, (050) 425-46-44.

Гаряча лінія Департаменту внутрішньої безпеки:

+38(044) 254-74-55 або +38(044) 254-94-65, цілодобово.