Вівторок, 26 вересня 2017 08:03

Зведений загін правоохоронців завершили несення служби в місті Умань

25 вересня на території Уманського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України в Черкаській області відбулось урочисте шикування правоохоронців, які були задіяні до охорони громадського порядку під час паломництва брацлавських хасидів до м. Умань у вересні 2017 р. На заході керівництво Уманського відділу поліції проаналізувало виконання заходів з організації громадської безпеки під час прощі, зазначивши, що під час святкування Рош-га-Шана грубих порушень громадського порядку не зафіксовано.

«У цей складний для країни час саме вам було довірено оберігати життя і спокій людей, інтереси держави, боротися з порушеннями закону і порядку. Це важка, відповідальна і надзвичайно почесна місія. І своєю кваліфікованою, неупередженою, професійною службою довели, що відповідальність перед законом повинні нести усі: підприємці, службовці, чиновники і іноземці. Така рівність перед законом і є головною умовою, яка дає право суспільству називатися демократичним і робить державу дієздатною», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Yes