Понеділок, 02 жовтня 2017 17:17

Уманчани здобули перемоги у всеукраїнському спортивно – розважальному фестивалі «Сила нації - 2017»

30 вересня у сквері Тараса Шевченка рух заради гармонії та здорового способу життя, зібрав спортсменів, молодь та літніх людей на фестивалі «Сила нації - 2017».

Основна  мета  фестивалю є  формування ціннісного ставлення юнацтва та молоді до власного здоров’я, сприяння популяризації здорового і активного способу життя.

Наше місто – молодіжне та спортивне. Саме в Умані підготовлено чимало спортсменів – чемпіонів області, України, Європи та світу з різних видів спорту. Отож недарма саме наше місто було обране для проведення цього заходу.

Велику увагу розвитку спорту приділяє міська влада, саме за підтримки міського голови  Олександра Цебрія відбувся всеукраїнський спортивно – розважальний фестиваль «Сила нації - 2017».

У змаганнях зі стрітболу  3х3  на одне кільце до 11 очок юнаки, дорослі, кросфіту: комплекс вправ на тренажерах та силовому обладнанні, з власною вагою, які виконуються за індивідуальний час кожного учасника, конкурс 3-очкових кидків взяли участь команди з усіх загальноосвітніх та вищих навчальних закладів міста всього 39 команд, понад 180 учасників.

Приємно, що серед переможців:

• команда Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини – 3 місце у стрітболі серед дорослих;
  • команда Уманського національного університету садівництва – 2 місце у стрітболі серед юнаків;
  • Уманська збірна команда ХХХ – 3 місце у стрітболі серед юнаків;
  • Анна Крайнова (УНУС) виграла змагання з кросфіту;
  • Руслан Дзигарь (УДПУ) виграв змагання з 3-х очкових кидків.

Нагороди вручила заступник міського голови Жанна Лозінська.

Присутні з задоволенням переглянули виступ уманського колективу «Gut Dance Family».

Yes