http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 09 жовтня 2017 10:40

В Умані відкрито флюорографічний кабінет

Ваша оцінка
(0 голосів)

 

7 жовтня у День міста в КП «Уманська міська лікарня» відкрито флюорографічний кабінет, облаштований за кошти міського бюджету. В кабінеті встановлено новий флюорографічний апарат, що відповідає усім європейським нормам та критеріям, завдяки якому медичні працівники зможуть проводити сучасну діагностику легеневих хвороб. Важливим є те, що для уманчан ця медична послуга є безкоштовною.

На відкритті міський голова Олександр Цебрій зазначив, що міська влада постійно опікується покращенням матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я міста Умань: «Так, за кошти міського бюджету проводяться поточні та капітальні ремонти, закуплено низку медичного обладнання, серед яких новий сучасний УЗД апарат для пологового будинку. Крім того, вже півроку пологи в місті Умань проводяться безкоштовно. Також, проводиться системна робота щодо створення госпітального центру в м. Умань на базі Уманської міської лікарні».

Прочитано 294 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/