П'ятниця, 13 жовтня 2017 08:00

З нагоди відзначення Дня захисника України відбулась зустрічі з учасниками АТО

11 жовтня в актовій залі Уманської міської гімназії відбулась урочиста зустріч з учасниками АТО.

До присутніх з вітальним словом звернулась секретар міської ради Людмила Кирилюк, зазначивши, що уманчани завжди шанували усіх, хто служив і служить справі збереження миру в країні: ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, військовослужбовців, які підтримують бойову готовність Української армії. Особливі слова подяки звучали на адресу учасників АТО, які зараз воюють за незалежність України. Серед них є й уманчани, які гідно відстоюють мир:

• Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, військово - патріотичне виховання молоді та з нагоди відзначення  Дня захисника України нагороджено:
  1. Мальованого Сергія Петровича – учасника бойових дій АТО, член громадської організації «Ветерани та інваліди війни з числа учасників АТО «БУЛАТ»;
  2. Заярного Максима Юрійовича – учасника бойових дій АТО, член громадської організації «Ветерани та інваліди війни з числа учасників АТО «БУЛАТ»;
  3. Немцева Івана Івановича – учасника бойових дій АТО, члену Уманської міськрайонної спілки учасників АТО;
  4. Густіновича Євгена Олександровича – учасника бойових дій АТО, члену Уманської міськрайонної спілки учасників АТО;
  5. Рудого Андрія Анатолійовича – учасника бойових дій АТО, члена громадської організації відокремленого підрозділу міста Умані та Уманського району «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО»;
  6. Мельника Івана Олексійовича – учасника бойових дій АТО, члена громадської організації відокремленого підрозділу міста Умані та Уманського району «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО»;
  7. Джогу Олександра Васильовича – учасника бойових дій АТО, члена громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів армії»;
  8. Міркамілова Максима Сергійовича – учасника бойових дій АТО, члена громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів армії».
  • Подякою міського голови м. Умань за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, активну участь в громадському житті міста та з нагоди відзначення Дня захисника України  нагороджений :
  1. Білан Ігор Павлович, учасник бойових дій АТО, майор, заступник командира по роботі з особовим складом військової частини А2614.

Педагогічний колектив Уманської гімназії подарував усім присутнім святковий концерт.

Yes