П'ятниця, 20 жовтня 2017 11:39

Учасники «Академії молодіжного лідера» відвідали ЦНАП

Для якісного надання адміністративних послуг громадянам нашого міста функціонує Центр надання адміністративних послуг.

Днями учасники «Академії молодіжного лідера» відвідали ЦНАП та зустрілись з начальником відділу адміністративних та дозвільних процедур Центру надання адміністративних послуг – Людмилою  Лірник.

Молодь ознайомилась з послугами, що надаються, а їх на сьогодні аж 150: де і як оформити прописку та виписку, отримати ID паспорт, оформити документи щоб створити громадську організацію або ж зареєструватись як приватний підприємець та багато іншого. Також «академіки» ознайомились з режимом роботи, гарними умовами для відвідувачів, в тому числі з особливими фізичними потребами та  спеціалістами центру – справжніми фахівцями своєї справи.

Бажаючі мали змогу спробувати себе в ролі клієнтів та оформити відповідні документи.

Yes Yes