П'ятниця, 20 жовтня 2017 11:43

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

20 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про розгляд звернень громадян з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою та її  затвердження»,  «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою»,  «Про розгляд звернень з питань надання згоди на відновлення меж земельних ділянок», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання земельних ділянок в користування », «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Оксамитовою, Терещенків, провулками Білецького та Ясним і Зарембовим ставом»,  «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Горького, Ломоносова, Грушевського та Великою фонтанною» та «Про затвердження Положення про відділ державно – будівельного контролю Уманської міської ради у новій редакції,  а також перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л.М. Кирилюк та завідувач сектору з питань комунальної власності та земельних відносин І.І. Гордієнко.