П'ятниця, 20 жовтня 2017 11:51

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

20 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули та обговорили проекти рішень, «Про  надання згоди на безоплатне приймання майна в комунальну власність територіальної громади міста Умань», « Про надання згоди на безоплатне приймання у комунальну власність територіальної громади міста Умань об’єктів інженерно - транспортної інфраструктури», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО -ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на капітальний ремонт (заміну) дверних та віконних блоків в під’їздах житлових будинків», « Про передачу основних фондів  Уманському комунальному  підприємству  «Комунальник», «Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Уманьводоканал» на баланс КП «Уманське РЕУ №3»,  «Про  безоплатну передачу пам’ятників лідерів та вождів тоталітарного режиму з балансу УКП «Комунальник» на баланс відділу культури Уманської міської ради», а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб щодо комунального майна.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк та начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В. Коломієць.