Середа, 25 жовтня 2017 12:49

В Умані відбувся фінал міського конкурсу «Учитель року - 2018»

24 жовтня в приміщенні Уманського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся фінал міського етапу Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року - 2018». Мета конкурсу – виявлення та підтримка творчої праці педагогів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризація кращих здобутків освітян .

З вітальним словом до конкурсантів звернулись заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Уманської міської ради Любов Плотнікова, начальник відділу освіти Оксана Мельник.

У 2017/2018 навчальному році конкурс проходив у  номінаціях: «Українська мова»,  «Німецька мова»,  «Фізична культура», «Фізика», в ньому взяли участь 7 педагогів із 6 загальноосвітніх навчальних закладів: НВК-міської гімназії, НВК №17, ЗОШ №№3,4,11,14. Окрім традиційного проведення конкурсантами відкритих уроків, вони представили на розгляд журі власні веб-сторінки, сайти, відеоролики із самопрезентаціями  і  представленнями  власної педагогічної ідеї. Вперше у цьому році було проведено онлайн голосування.

За рішенням журі конкурсу переможцем міського етапу конкурсу «Учитель  року – 2017»  визнано вчителя української мови та літератури НВК-міської гімназії  Ірину Шевченко; II місце - Світлана Гонзолюк, учитель фізики ЗОШ №3; ІІІ місце - Маргарита Хоптяна, вчитель німецької мови НВК-міської гімназії та Сергій Сокол, вчитель фізичної культури ЗОШ №4; лауреатами конкурсу визнані: Максим Попов, учитель фізичної культури ЗОШ №11; Лідія Долінська, вчитель німецької мови ЗОШ №14; Сергій Мельник, учитель фізики НВК №17.

Усі учасники конкурсу отримали грамоти відділу освіти Уманської міської ради, переможці та лауреати нагороджені цінними призами.

Переможці міського конкурсу будуть представляти освіту нашого міста на обласному етапі  у грудні.

Для учасників та гостей свята звучали художні номери у виконанні лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів інструментального тріо «Serbian star», народного інструментального ансамблю «Акварелі»,  молодіжного камерного хору, студентів Анни Поліщук та Вероніки Косенко.

Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу "Учитель року – 2018".

Yes