Понеділок, 30 жовтня 2017 08:58

Уманчани відзначили річницю визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня 1944 року назавжди ввійшло в історію України як день визволення нашої країни від нацистських загарбників.

Уманчани, як і весь український народ, свято шанують пам’ять про воїнів, які боронили рідну землю від загарбників, і віддають данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

3 нагоди 73-ої річниці визволення України від нацистських загарбників громадськість, керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів поклали вінки і квіти до Обеліску Слави.

Заступник міського голови, секретар виконавчого комітету  Любов Плотнікова подякувала всім, хто прийшов вшанувати пам'ять загиблих визволителів України та зазначила: «Наш обов’язок – бути гідними послідовниками справи переможців, які врятували країну».

Цього ж дня делегації у складі керівництва міста, ветеранів війни, студентської молоді, громадськості відвідали визначні місця, пов’язані з Другою світовою війною, де вшанували пам’ять загиблих.

Yes